Odchudzanie

eximia modelowanieStosujesz diety, ćwiczysz a mimo to wciąż trudno Ci zrzucić tłuszczyk z bioder, ud albo brzucha? To nie Twoja wina. Nasze ciało ma tendencję do gromadzenia tłuszczu „na wszelki wypadek”, gdyby przyszło mu głodować. Nadmiary odkładane są w tzw. „trudnych partiach” – u kobiet jest to zwykle dolna połowa ciała - w postaci dodatkowych komórek tłuszczowych. Jeśli chudniemy, komórki tłuszczowe kurczą się, ale nigdy nie znikają. Dlatego tak łatwo przybrać z powrotem na wadze i tak trudno osiągnąć szczupłe uda, płaski brzuch i jędrne pośladki.

MODELOWANIE CIAŁA BEZ SKALPELA

Nowoczesna technologia – zabiegi z urządzeniem EXIMIA - pozwalają:

skutecznie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, zredukować cellulit oraz poprawić elastyczność i sprężystość skóry.

Celem terapii jest stymulacja metabolizmu komórek skóry, odżywienie oraz poprawa kondycji tkanki łącznej i pobudzenie pracy tkanki głębszej.

EFEKTY

Zabiegi wpływają na poprawę elastyczności skóry i wzmocnienie mięśni. Zastosowanie masażu próżniowego zapewnia drenaż i usunięcie zbędnych produktów przemiany materii. Efekt końcowy to ujędrnione i wymodelowane pośladki, biodra i uda oraz płaski brzuch.

EXIMIA - ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE W SŁUŻBIE URODY

ULTRAPORACJA KAWITACYJNA + ENDOLIFT

ultraporacja kawitacyjnaUltraporacja kawitacyjna to połączeniekawitacji ultradźwiękowej i elektroporacji.

Kawitacja ultradźwiękowa polega na emisji ultradźwięków, które stymulują rozpad kwasów tłuszczowych w komórkach i ich wypłynięcie do przestrzeni międzykomórkowej.

Z kolei elektroporacja to „zastrzyk w głąb skóry”, który odpowiada za pobudzenie procesów metabolicznych oraz usuwanie końcowych produktów przemiany materii.

Endolift jest mechanicznym masażem pneumatycznym,

czyli polegającym na wywoływaniu ucisku na wybraną część ciała.

Jednak endolift, w przeciwieństwie do masażu ręcznego, wywołuje odwrotny nacisk - od wewnątrz na zewnątrz.

Dwie wersje zabiegu ENDOLIFT:

  1. Powierzchowny masaż próżniowy – charakteryzuje się silnym działaniem drenującym
  2. Głęboki masaż próżniowy – ma intensywne działanie modelujące

PRZEBIEG ZABIEGU EXIMIA

odchudzanieZabieg zaczyna się od oceny stopnia wiotkości skóry. Dane z badania są wprowadzane do komputera, który dobiera optymalny program leczenia.

Na poddawane zabiegowi partie ciała nakładany jest żel z guaraną bogatą wkofeinę i teobrominę - to dwa bardzo silne diuretyki, które usuwają toksyny oraz nadmiar wody nagromadzony w tkankach.


Kolejnym krokiem jest masażwykonany specjalną głowicą doultraporacji kawitacyjnej. Jej działanie jest porównywane do „bezigłowego zastrzyku w głąb skóry”, który pomaga spalić zbędną tkankę tłuszczową i to o wiele szybciej niż podczas bardzo intensywnego treningu!


Zabieg kończy endolift, czyliczterofazowy masaż endodermalny tkanek. Zabieg modeluje sylwetkę, dodaje witalności ciału i pomaga skórze odzyskać jędrność i sprężystość.

OPINIE

Badania naukowe prowadzone przez Uniwersytet w Siennie pod przewodnictwem prof. Carlo D’Aniello potwierdziły skuteczność zabiegów Eximia w terapii cellulitu. Poddano badaniu 40 pacjentek w wieku od 25 do 55 lat narzekających na cellulit i miejscową otyłość. U około 90% pacjentek doszło, zdaniem pacjentek i terapeutów, do wyraźnej poprawy stanu skóry. Odnotowano także istotną redukcję obwodu ud, bioder, talii i pośladków. 60% klientek zauważyło znaczącą poprawę jędrności skóry i zmniejszenie uczucia ciężkości i obrzęku nóg.*

*źródło: http://www.pevonia.pl/PaneleStronaGlownaPanel