Usuwanie Cellulitu

usuwanie cellulitu„Pomarańczowa skórka” spędza sen z powiek wielu kobietom. Cellulitowi sprzyja nadwaga, ale dotyka on również młode i szczupłe kobiety. Główną przyczyną cellulitu są zaburzenia hormonalne, dlatego kobiety najbardziej narażone są na powstawanie niechcianych grudek pod skórą podczas dojrzewania, ciąży i premenopauzy. Niewłaściwe wydzielanie hormonów spowalnia funkcjonowanie układu krwionośnego i limfatycznego. W rezultacie w tkankach zatrzymuje się woda, która uciska komórki tłuszczowe i wypycha je do góry w postaci guzków i grudek.

GREEN COFFEE BODY WRAP

Podstawą walki z cellulitem jest pobudzenie przepływu limfy i metabolizmu tkanki tłuszczowej oraz wzmocnienie tkanki łącznej. W trakcie zabiegu GREEN COFFEE BODY WRAP wybrane partie ciała poddane są leczniczemu działaniu zielonej kawy. Zielona kawa bogata jest w kofeinę oraz cenny kwas chlorogenowy. Substancje aktywne pomagają usunąć toksyny z tkanek, spalić nagromadzony tłuszcz i wygładzić gąbczastą i opuchniętą skórę.

Zabieg rozpoczyna peeling z czerwoną algą z raf koralowych. Na tak przygotowaną skórę nakładany jest rozgrzewający żel, a następnie 100% koncentrat z zielonej kawy. W kolejnym etapie zabiegu ciało pokrywa się maską z mikronizowanej zielonej kawy i owija w rozgrzewające prześcieradło, które wzmacnia odchudzające i detoksykujące działanie maski. Na zakończenie zabiegu w skórę wcierany jest antycellulitowy preparat i balsam nawilżająco – wygładzający.

Już po jednym zabiegu skóra jest odmłodzona i wygładzona, a ciało rześkie i oczyszczone z toksyn. Seria zabiegów pozwala na redukcję cellulitu, ujędrnienie skóry i wyszczuplenia sylwetki.

LIKWIDACJA CELLULITU - EXIMIA

Podczas zabiegu z zastosowaniem nowoczesnego urządzenia EXIMIA, wybrane partie ciała zostają poddane ultraporacji, polegającej na wprowadzeniu silnie skoncentrowanych substancji aktywnych w chorobowo zmienione miejsca. Towarzyszący zabiegowi drenaż limfatyczny, oczyszcza ciało z toksyn i poprawia krążenie oraz przepływ limfy, skutecznie redukując cellulit.

EXIMIA - ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE W SŁUŻBIE URODY

ULTRAPORACJA KAWITACYJNA + ENDOLIFT

ultraporacja kawitacyjnaUltraporacja kawitacyjna to połączeniekawitacji ultradźwiękowej i elektroporacji.

Kawitacja ultradźwiękowa polega na emisji ultradźwięków, które stymulują rozpad kwasów tłuszczowych w komórkach i ich wypłynięcie do przestrzeni międzykomórkowej.

Z kolei elektroporacja to „zastrzyk w głąb skóry”, który odpowiada za pobudzenie procesów metabolicznych oraz usuwanie końcowych produktów przemiany materii.

Endolift jest mechanicznym masażem pneumatycznym,

czyli polegającym na wywoływaniu ucisku na wybraną część ciała.

Jednak endolift, w przeciwieństwie do masażu ręcznego, wywołuje odwrotny nacisk - od wewnątrz na zewnątrz.

Dwie wersje zabiegu ENDOLIFT:

  1. Powierzchowny masaż próżniowy – charakteryzuje się silnym działaniem drenującym
  2. Głęboki masaż próżniowy – ma intensywne działanie modelujące

PRZEBIEG ZABIEGU EXIMIA

odchudzanieZabieg zaczyna się od oceny stopnia wiotkości skóry. Dane z badania są wprowadzane do komputera, który dobiera optymalny program leczenia.

Na poddawane zabiegowi partie ciała nakładany jest żel z guaraną bogatą wkofeinę i teobrominę - to dwa bardzo silne diuretyki, które usuwają toksyny oraz nadmiar wody nagromadzony w tkankach.


Kolejnym krokiem jest masażwykonany specjalną głowicą doultraporacji kawitacyjnej. Jej działanie jest porównywane do „bezigłowego zastrzyku w głąb skóry”, który pomaga spalić zbędną tkankę tłuszczową i to o wiele szybciej niż podczas bardzo intensywnego treningu!


Zabieg kończy endolift, czyliczterofazowy masaż endodermalny tkanek. Zabieg modeluje sylwetkę, dodaje witalności ciału i pomaga skórze odzyskać jędrność i sprężystość.

OPINIE

Badania naukowe prowadzone przez Uniwersytet w Siennie pod przewodnictwem prof. Carlo D’Aniello potwierdziły skuteczność zabiegów Eximia w terapii cellulitu. Poddano badaniu 40 pacjentek w wieku od 25 do 55 lat narzekających na cellulit i miejscową otyłość. U około 90% pacjentek doszło, zdaniem pacjentek i terapeutów, do wyraźnej poprawy stanu skóry. Odnotowano także istotną redukcję obwodu ud, bioder, talii i pośladków. 60% klientek zauważyło znaczącą poprawę jędrności skóry i zmniejszenie uczucia ciężkości i obrzęku nóg.*

*źródło: http://www.pevonia.pl/PaneleStronaGlownaPanel